Juniata track sweeps Huntingdon in track action
Here are the results from tonight’s Juniata/Huntingdon track and field results.
Huntingdon vs Juniata – 4/18/2019
Huntingdon High School Track, Huntingdon, PA
HS Girls 4×800 Meter Relay
============================================================
Team Time Pts
————————————————————
1 Juniata A 14:25.5 5
HS Boys 4×800 Meter Relay
============================================================
Team Time Pts
————————————————————
1 Juniata A 9:48.9 5
1) Zeb Ames 2) Garrett Baublitz
3) Jeremiah Parson 4) Clay Yeager
2 Huntingdon Area A 10:00.8
1) Dylan Frye 2) Morgan McDivitt
3) Caden Reamer 4) Jacob Scheider
HS Girls 100 Meter Hurdles
==========================================================================
Name Yr Team Time Wind H# Pts
————————————————————————–
1 Anna Stroup 11 Juniata 18.2 NWI 2 5
2 Liseth Montoya 11 Juniata 19.0 NWI 2 3
3 Kathryn Einodshofer 10 Huntingdon Area 19.0 NWI 2 1
4 Mackenzie Bennett 9 Juniata 19.8 NWI 1
5 Abigail Goodman 9 Huntingdon Area 21.4 NWI 1
6 Ritzi Maradiaga 11 Juniata 21.8 NWI 1
HS Boys 110 Meter Hurdles
=======================================================================
Name Yr Team Time Wind Pts
———————————————————————–
1 will tyson 11 Juniata 16.6 NWI 5
2 Jack Hosler 11 Huntingdon Area 17.3 NWI 3
3 Theron Barton 12 Juniata 18.3 NWI 1
4 Charlie Barton 10 Juniata 19.3 NWI
5 Jake Tanner 11 Huntingdon Area 19.5 NWI
HS Girls 100 Meter Dash
==========================================================================
Name Yr Team Time Wind H# Pts
————————————————————————–
1 Zoe Burns 12 Juniata 13.2 NWI 2 5
2 Ashlyn Pannebaker 9 Juniata 13.2 NWI 3 3
3 Amanda Gwinn 10 Huntingdon Area 13.4 NWI 3 1
4 Nylah Pannebaker 11 Juniata 13.5 NWI 3
5 Katrina Cook 10 Huntingdon Area 13.9 NWI 3
6 Kasey Trexler 12 Huntingdon Area 13.9 NWI 3
7 Allie Troup 11 Huntingdon Area 14.2 NWI 2
8 Samantha McNemar 9 Juniata 15.1 NWI 1
9 Miranda Dalton 11 Juniata 15.1 NWI 1
10 Abena Brantuo 9 Juniata 15.2 NWI 2
11 Vrin Reece 9 Juniata 16.3 NWI 1
HS Boys 100 Meter Dash
==========================================================================
Name Yr Team Time Wind H# Pts
————————————————————————–
1 Camden Knode 12 Huntingdon Area 11.5 NWI 3 5
2 Carl Fowler 12 Juniata 11.9 NWI 3 3
3 Owen Lane 11 Huntingdon Area 12.0 NWI 3 1
4 Tad Shellenberger 11 Juniata 12.1 NWI 3
5 Ricky Maradiaga 9 Juniata 12.3 NWI 2
6 Nathan McDermott 10 Huntingdon Area 12.3 NWI 2
7 GG Ortiz 9 Juniata 12.7 NWI 2
8 Giovan Scaccia 11 Huntingdon Area 13.0 NWI 2
9 Austin Palm 12 Juniata 13.5 NWI 1
10 Trevor Arnold 9 Huntingdon Area 13.6 NWI 1
HS Girls 1600 Meter Run
====================================================================
Name Yr Team Time H# Pts
——————————————————————–
1 Emily Houtz 9 Juniata 5:58.1 2 5
2 Sydney Houtz 11 Juniata 6:17.8 2 3
3 Carli Walters 12 Juniata 6:34.2 2 1
4 Mary Tietjens 9 Huntingdon Area 6:39.4 2
5 Chloe Zendt 12 Juniata 6:54.0 1
6 Julia Burns 11 Juniata 7:59.0 1
7 Skylar Leonard 11 Juniata 8:02.0 1
8 Katrina Weber 12 Juniata 9:25.0 1
9 Joceline Telfer 9 Juniata 10:05.0 1
HS Boys 1600 Meter Run
====================================================================
Name Yr Team Time H# Pts
——————————————————————–
1 Garrett Baublitz 11 Juniata 5:14.6 3 5
2 Clay Yeager 11 Juniata 5:16.1 3 3
3 Isaak Fausey 11 Juniata 5:18.8 3 1
4 Morgan McDivitt 10 Huntingdon Area 5:19.8 3
5 Dylan Frye 9 Huntingdon Area 5:26.0 3
6 James Hazard 10 Juniata 5:27.0 2
7 Caden Reamer 11 Huntingdon Area 5:34.0 2
8 Yadiel Nieves 10 Juniata 5:36.0 2
9 Micah Fausey 9 Juniata 5:38.0 2
10 Chandler Lauer 11 Huntingdon Area 5:53.0 3
11 Zeb Ames 12 Juniata 5:54.0 1
12 Noah Sheaffer 9 Juniata 5:55.0 1
13 Kaleb Louder 9 Juniata 6:10.0 1
HS Girls 4×100 Meter Relay
============================================================
Team Time Pts
————————————————————
1 Juniata A 52.1 5
2 Huntingdon Area A 53.3
1) Kylie Glorioso 2) Amanda Gwinn
3) Rachel Gwinn 4) Allie Troup
HS Boys 4×100 Meter Relay
============================================================
Team Time Pts
————————————————————
1 Juniata A 46.1 5
1) Theron Barton 2) Carl Fowler
3) Tad Shellenberger 4) J. William Tyson
2 Huntingdon Area A 46.1
1) Owen Lane 2) Camden Knode
3) Andrew Miller 4) Alex Stratton
HS Girls 400 Meter Dash
=================================================================
Name Yr Team Time Pts
—————————————————————–
1 Alisa Beatty 9 Huntingdon Area 1:08.2 5
2 Liseth Montoya 11 Juniata 1:12.3 3
3 Valorie Fisher 9 Juniata 1:13.3 1
HS Boys 400 Meter Dash
====================================================================
Name Yr Team Time H# Pts
——————————————————————–
1 Jeremiah Parson 12 Juniata 59.6 3 5
2 Ben Wagner 9 Juniata 59.9 2 3
3 GG Ortiz 9 Juniata 59.9 3 1
4 Zane Hazard 11 Juniata 1:00.2 2
5 Ricky Maradiaga 9 Juniata 1:01.1 3
6 Nathan McDermott 10 Huntingdon Area 1:03.9 3
7 Trevor Arnold 9 Huntingdon Area 1:04.4 3
8 Jacob Scheider 9 Huntingdon Area 1:05.2 2
9 Gunner Glick 9 Juniata 1:08.6 1
10 Ben Tyson 9 Juniata 1:11.6 1
11 Dustin Lockett 10 Juniata 1:16.4 1
HS Girls 300 Meter Hurdles
====================================================================
Name Yr Team Time H# Pts
——————————————————————–
1 Anna Stroup 11 Juniata 54.1 2 5
2 Mackenzie Bennett 9 Juniata 56.9 2 3
3 Katrina Cook 10 Huntingdon Area 59.5 2 1
4 Kathryn Einodshofer 10 Huntingdon Area 1:01.3 1
HS Boys 300 Meter Hurdles
====================================================================
Name Yr Team Time H# Pts
——————————————————————–
1 will tyson 11 Juniata 42.6 2 5
2 Jack Hosler 11 Huntingdon Area 45.0 2 3
3 Charlie Barton 10 Juniata 48.2 1 1
HS Girls 800 Meter Run
====================================================================
Name Yr Team Time H# Pts
——————————————————————–
1 Sydney Houtz 11 Juniata 2:47.4 2 5
2 Chloe Zendt 12 Juniata 3:00.8 2 3
3 Abigail Henney 10 Huntingdon Area 3:10.5 2 1
4 Gabby Davignon 9 Huntingdon Area 3:43.0 1
5 Skylar Leonard 11 Juniata 3:48.0 1
6 Katrina Weber 12 Juniata 4:14.0 1
7 Joceline Telfer 9 Juniata 4:35.9 1
HS Boys 800 Meter Run
====================================================================
Name Yr Team Time H# Pts
——————————————————————–
1 Clay Yeager 11 Juniata 2:16.5 3 5
2 Garrett Baublitz 11 Juniata 2:16.7 3 3
3 Morgan McDivitt 10 Huntingdon Area 2:18.0 3 1
4 Zeb Ames 12 Juniata 2:27.0 2
5 Jacob Scheider 9 Huntingdon Area 2:36.0 3
6 Gunner Glick 9 Juniata 2:37.0 2
7 Yadiel Nieves 10 Juniata 2:39.0 2
8 Ben Tyson 9 Juniata 2:52.0 1
HS Girls 200 Meter Dash
==========================================================================
Name Yr Team Time Wind H# Pts
————————————————————————–
1 Zoe Burns 12 Juniata 28.0 NWI 2 5
2 Ashlyn Pannebaker 9 Juniata 28.2 NWI 2 3
3 Nylah Pannebaker 11 Juniata 28.3 NWI 2 1
4 Alisa Beatty 9 Huntingdon Area 29.3 NWI 2
5 Katrina Cook 10 Huntingdon Area 29.4 NWI 2
6 Miranda Dalton 11 Juniata 31.9 NWI 1
7 Valorie Fisher 9 Juniata 33.6 NWI 1
8 Vrin Reece 9 Juniata 36.0 NWI 1
HS Boys 200 Meter Dash
==========================================================================
Name Yr Team Time Wind H# Pts
————————————————————————–
1 Camden Knode 12 Huntingdon Area 23.0 NWI 3 5
2 Jeremiah Parson 12 Juniata 23.8 NWI 3 3
3 Tad Shellenberger 11 Juniata 24.2 NWI 3 1
4 Carl Fowler 12 Juniata 25.0 NWI 3
5 Andrew Miller 11 Huntingdon Area 25.1 NWI 3
6 Nathan McDermott 10 Huntingdon Area 25.2 NWI 3
7 GG Ortiz 9 Juniata 26.1 NWI 2
8 Ben Wagner 9 Juniata 26.3 NWI 2
9 Ricky Maradiaga 9 Juniata 26.4 NWI 2
10 Cristian Ortiz 11 Juniata 26.5 NWI 1
11 Trevor Arnold 9 Huntingdon Area 27.6 NWI 2
HS Girls 3200 Meter Run
=================================================================
Name Yr Team Time Pts
—————————————————————–
1 Emily Houtz 9 Juniata 14:04.0 5
2 Mary Tietjens 9 Huntingdon Area 14:21.0 3
3 Sydney Houtz 11 Juniata 14:40.0 1
4 Julia Burns 11 Juniata 17:55.0
HS Boys 3200 Meter Run
====================================================================
Name Yr Team Time H# Pts
——————————————————————–
1 Clay Yeager 11 Juniata 11:18.2 2 5
2 Garrett Baublitz 11 Juniata 11:26.0 2 3
3 Dylan Frye 9 Huntingdon Area 11:27.0 2 1
4 Briar Deline 10 Huntingdon Area 12:47.0 2
5 Isaak Fausey 11 Juniata 12:48.0 1
6 Micah Fausey 9 Juniata 12:49.0 1
7 James Hazard 10 Juniata 13:32.0 1
8 Noah Sheaffer 9 Juniata 13:47.0 1
9 Zeb Ames 12 Juniata 13:51.0 2
HS Boys 4×400 Meter Relay
============================================================
Team Time Pts
————————————————————
1 Juniata A 4:14.1 5
1) Ricky Maradiaga 2) Jeremiah Parson
3) Tad Shellenberger 4) J. William Tyson
5) GG Ortiz
2 Huntingdon Area A 4:17.8
1) Jack Hosler 2) Caden Reamer
3) Morgan McDivitt 4) Jacob Scheider
HS Girls 4×400 Meter Relay
============================================================
Team Time Pts
————————————————————
1 Juniata A 5:32.6 5
HS Boys High Jump
=================================================================
Name Yr Team Mark Pts
—————————————————————–
1 Andrew Miller 11 Huntingdon Area 5-08.00 5
2 Jonathan Elliott 12 Juniata 5-06.00 3
3 Nels Darling 12 Huntingdon Area 5-04.00 1
4 Cameron Bowser 11 Huntingdon Area 5-02.00
4 Dakota Weglarz 12 Huntingdon Area 5-02.00
HS Girls Discus Throw
=================================================================
Name Yr Team Mark Pts
—————————————————————–
1 Madison Beward 10 Juniata 90-06 5
2 Lexi Troup 9 Huntingdon Area 86-00 3
3 Julie Hart 12 Juniata 75-05 1
4 malin Kint 11 Juniata 72-00
5 Hannah Leach 11 Juniata 67-06
6 Kaitlynn Kester Huntingdon Area 61-00
7 Kacie Wood 9 Juniata 57-06
8 Kennedi Whitesel 11 Juniata 56-06
9 Josey Abram 9 Juniata 54-06
10 Talon Walton 9 Juniata 54-01
11 keyairah Shook 12 Huntingdon Area 54-00
12 Shyanne King 11 Juniata 53-01
13 Gabby Davignon 9 Huntingdon Area 51-09
14 Hayden Carlin 9 Huntingdon Area 50-07
15 Anna Connell 9 Juniata 46-04
16 Riley Wert 11 Juniata 42-11
17 Audrey Wilson 9 Huntingdon Area 42-07
18 Emily Wert 11 Juniata 41-10
19 Katie Hart 10 Juniata 41-03
20 Sofia Martinez 10 Huntingdon Area 40-06
21 Meghan McWilliams 9 Juniata 10-00
HS Boys Shot Put
=================================================================
Name Yr Team Mark Pts
—————————————————————–
1 Bradley Houp 12 Huntingdon Area 36-04.00 5
2 Zack Hart 10 Juniata 34-00.00 3
3 Garrett Meifert 12 Juniata 33-10.50 1
4 Nels Darling 12 Huntingdon Area 33-10.00
4 Barrett Walters 11 Juniata 33-10.00
6 Jordan Cruz 9 Juniata 33-04.00
7 Garrett Berry 10 Juniata 30-02.00
8 Sam Culbertson 10 Huntingdon Area 29-08.00
9 Ethan Diven 12 Juniata 29-05.00
10 Blaze Walton 11 Juniata 29-02.00
11 Briar Deline 10 Huntingdon Area 27-06.00
12 Jim McLaughlin 12 Juniata 27-03.00
HS Girls Shot Put
=================================================================
Name Yr Team Mark Pts
—————————————————————–
1 malin Kint 11 Juniata 28-10.00 5
2 Julie Hart 12 Juniata 27-07.00 3
3 Madison Beward 10 Juniata 27-03.00 1
4 Lexi Troup 9 Huntingdon Area 22-10.00
4 Talon Walton 9 Juniata 22-10.00
6 Hannah Leach 11 Juniata 22-03.50
7 Madison Dixon 10 Huntingdon Area 22-00.00
7 Josey Abram 9 Juniata 22-00.00
9 Katie Hart 10 Juniata 21-06.00
10 Anna Connell 9 Juniata 21-02.00
11 Shyanne King 11 Juniata 20-10.00
11 Kacie Wood 9 Juniata 20-10.00
13 Kaitlynn Kester Huntingdon Area 19-02.00
14 Hayden Carlin 9 Huntingdon Area 17-06.50
15 Audrey Wilson 9 Huntingdon Area 16-08.00
16 keyairah Shook 12 Huntingdon Area 16-02.00
17 Sofia Martinez 10 Huntingdon Area 15-10.00
18 Riley Wert 11 Juniata 14-08.00
HS boys Javelin
=================================================================
Name Yr Team Mark Pts
—————————————————————–
1 Barrett Walters 11 Juniata 149-05 5
2 Giovan Scaccia 11 Huntingdon Area 117-00 2
2 Ethan Diven 12 Juniata 117-00 2
4 Charlie Barton 10 Juniata 106-03
5 Dylan Painter 11 Huntingdon Area 105-00
6 Hunter McClintock 10 Juniata 102-04
7 Blaze Walton 11 Juniata 99-10
8 Aaron Rothstein 12 Huntingdon Area 99-05
9 Bradley Houp 12 Huntingdon Area 98-01
10 Jim McLaughlin 12 Juniata 96-10
11 Theron Barton 12 Juniata 96-04
12 Sam Culbertson 10 Huntingdon Area 94-03
13 Jose Martinez 12 Juniata 87-09
14 Garrett Berry 10 Juniata 82-10
15 John Lender 9 Huntingdon Area 73-09
16 Briar Deline 10 Huntingdon Area 72-10
17 Brady Lehman 11 Juniata 60-03
HS Girls Javelin
====================================================================
Name Yr Team Mark H# Pts
——————————————————————–
1 Madison Beward 10 Juniata 84-05 1 5
2 keyairah Shook 12 Huntingdon Area 77-10 1 3
3 Lexi Troup 9 Huntingdon Area 77-05 1 1
4 Cathy Pacheco 11 Juniata 72-08 1
5 Olivia Clark 11 Juniata 72-03 1
6 Audrey Wilson 9 Huntingdon Area 67-09 1
7 Madison Dixon 10 Huntingdon Area 62-07 1
8 Gracie McKinney 12 Huntingdon Area 61-02 2
9 Kaitlynn Kester Huntingdon Area 60-07 1
10 Shyanne King 11 Juniata 55-07 1
11 Allie Troup 11 Huntingdon Area 54-03 2
12 Alexis Miller 11 Juniata 53-05 2
13 Kennedi Whitesel 11 Juniata 51-08 1
14 Talon Walton 9 Juniata 48-10 2
15 Anna Connell 9 Juniata 48-08 2
16 Hayden Carlin 9 Huntingdon Area 43-05 1
17 Emily Wert 11 Juniata 40-02 2
18 Josey Abram 9 Juniata 39-03 2
19 Sofia Martinez 10 Huntingdon Area 37-09 2
20 Gabby Davignon 9 Huntingdon Area 37-02 2
21 Meghan McWilliams 9 Juniata 29-07 2
HS Boys Discus Throw
=================================================================
Name Yr Team Mark Pts
—————————————————————–
1 Garrett Meifert 12 Juniata 115-06 5
2 Zack Hart 10 Juniata 104-10 3
3 Barrett Walters 11 Juniata 101-01 1
4 Sam Culbertson 10 Huntingdon Area 92-05
5 Jordan Cruz 9 Juniata 84-11
6 Bradley Houp 12 Huntingdon Area 84-10
7 Hunter McClintock 10 Juniata 80-09
8 Garrett Berry 10 Juniata 78-01
9 Dylan Painter 11 Huntingdon Area 77-03
10 Blaze Walton 11 Juniata 76-03
11 Jim McLaughlin 12 Juniata 68-05
12 Brady Lehman 11 Juniata 54-05
HS Girls Long Jump
=======================================================================
Name Yr Team Mark Wind Pts
———————————————————————–
1 Megan Brubaker 11 Juniata 15-05.00 NWI 5
2 Kylie Glorioso 12 Huntingdon Area 14-03.00 NWI 2
2 Kasey Trexler 12 Huntingdon Area 14-03.00 NWI 2
4 Olivia Clark 11 Juniata 14-02.00 NWI
5 Alisa Beatty 9 Huntingdon Area 13-00.00 NWI
5 Jacee Deline 11 Huntingdon Area 13-00.00 NWI
7 Gwen Simpson 10 Huntingdon Area 12-10.00 NWI
8 Carlee Hess 10 Huntingdon Area 12-05.00 NWI
9 Allie Troup 11 Huntingdon Area 12-03.00 NWI
10 Sierra Hanlon 12 Huntingdon Area 12-02.00 NWI
11 Mackenzie Bennett 9 Juniata 11-10.00 NWI
11 Valorie Fisher 9 Juniata 11-10.00 NWI
11 Katie Miller 10 Juniata 11-10.00 NWI
14 Emma Hazard 9 Juniata 11-08.00 NWI
15 Savanna Fiscus 9 Huntingdon Area 11-07.00 NWI
15 Vrin Reece 9 Juniata 11-07.00 NWI
17 Kaylyn Walters 9 Juniata 11-06.00 NWI
18 Abigail Bush 10 Huntingdon Area 10-10.00 NWI
19 Katharyn Yablonski 9 Huntingdon Area 10-09.00 NWI
20 Alexis Miller 11 Juniata 10-03.00 NWI
HS Boys Long Jump
=======================================================================
Name Yr Team Mark Wind Pts
———————————————————————–
1 Brayden Pannebaker 10 Juniata 18-04.00 NWI 5
2 Scott Brosius 11 Juniata 18-01.00 NWI 3
3 Dakota Weglarz 12 Huntingdon Area 17-07.00 NWI 1
4 Jonathan Elliott 12 Juniata 17-06.00 NWI
5 Nels Darling 12 Huntingdon Area 17-01.00 NWI
6 Eddie Sander 11 Juniata 15-09.00 NWI
7 Zach Hile 12 Juniata 15-02.00 NWI
8 Trevor Arnold 9 Huntingdon Area 12-07.00 NWI
HS Girls Triple Jump
=======================================================================
Name Yr Team Mark Wind Pts
———————————————————————–
1 Megan Brubaker 11 Juniata 36-08.00 NWI 5
2 Gracie McKinney 12 Huntingdon Area 30-08.00 NWI 3
3 Olivia Clark 11 Juniata 30-02.00 NWI 1
4 Gwen Simpson 10 Huntingdon Area 27-03.00 NWI
5 Lily Lockett 11 Juniata 27-02.00 NWI
6 Kathryn Einodshofer 10 Huntingdon Area 26-11.00 NWI
6 Sierra Hanlon 12 Huntingdon Area 26-11.00 NWI
8 Abigail Bush 10 Huntingdon Area 25-06.00 NWI
9 Carlee Hess 10 Huntingdon Area 25-03.00 NWI
10 Katie Miller 10 Juniata 24-10.00 NWI
11 Emma Hazard 9 Juniata 24-07.00 NWI
12 Savanna Fiscus 9 Huntingdon Area 24-02.00 NWI
13 Valorie Fisher 9 Juniata 22-10.00 NWI
14 Katharyn Yablonski 9 Huntingdon Area 22-03.00 NWI
HS Boys Triple Jump
=======================================================================
Name Yr Team Mark Wind Pts
———————————————————————–
1 Scott Brosius 11 Juniata 38-05.00 NWI 5
2 Jonathan Elliott 12 Juniata 37-06.00 NWI 3
3 Brayden Pannebaker 10 Juniata 36-11.00 NWI 1
4 Dakota Weglarz 12 Huntingdon Area 35-06.00 NWI
5 Owen Lane 11 Huntingdon Area 35-00.00 NWI
6 Zach Hile 12 Juniata 33-04.00 NWI
7 Eddie Sander 11 Juniata 32-08.00 NWI
HS Girls High Jump
=================================================================
Name Yr Team Mark Pts
—————————————————————–
1 Olivia Clark 11 Juniata 4-10.00 5
2 Amanda Gwinn 10 Huntingdon Area 4-08.00 3
3 Gracie McKinney 12 Huntingdon Area 4-06.00 1
4 Megan Brubaker 11 Juniata 4-04.00
5 Savanna Fiscus 9 Huntingdon Area 4-02.00
6 Mackenzie Bennett 9 Juniata 4-00.00
6 Katie Miller 10 Juniata 4-00.00
HS Girls Pole Vault
=================================================================
Name Yr Team Mark Pts
—————————————————————–
1 Gracie McKinney 12 Huntingdon Area 8-06.00 5
2 Amanda Gwinn 10 Huntingdon Area 7-06.00 3
3 Jasmine Hockenberry 10 Juniata 6-06.00 1
3 Semria Malcolm 11 Juniata 6-06.00
5 Sierra Engle 9 Juniata 5-00.00
HS Boys Pole Vault
=================================================================
Name Yr Team Mark Pts
—————————————————————–
1 Chase Lehman 12 Juniata 13-01.00 5
2 Nels Darling 12 Huntingdon Area 11-00.00 2
2 Chandler Lauer 11 Huntingdon Area 11-00.00 2
4 Ryan Lazer-Hawn 12 Huntingdon Area 9-06.00
4 Tansen Miller 10 Juniata 9-06.00
6 Cameron Bowser 11 Huntingdon Area 8-06.00
6 Stuart Dare 10 Juniata 8-06.00
High School Girls Team Scores (18 Events Scored)
==========================================================================
Team Pts Spr Dst Hrd Rel Thr Jmp Oth
————————————————————————–
1 Juniata 112 21 23 16 15 20 17 0
2 Huntingdon Area 38 6 4 2 0 7 19 0
High School Boys Team Scores (18 Events Scored)
==========================================================================
Team Pts Spr Dst Hrd Rel Thr Jmp Oth
————————————————————————–
1 Juniata 113 16 25 12 15 20 25 0
2 Huntingdon Area 37 11 2 6 0 7 11 0